Hakkımızda / KURUMSAL - RSM

Hakkımızda

Hakkımızda

1984 Yılında kurulan firmamız hizmet sektöründe sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek sunduğu hizmetlerle ekonomik, tasarım anlamında farklı olmayı kendisine ilke edinmiştir.

BATEM TEMİZLİK HİZ. VE DEK. TİC. LTD.ŞTİ. olarak Asma İskele Satışı ve Kiralama Hizmeti, Teleskobik Hidrolik Sistemli Gezici Asma İskele Sistemleri, Ray sistemli Asma İskele sistemleri kurulumu yapmaktayız. Eğitimli ve tecrübeli operasyon çalışanları ile üstün teknoloji ürünlerini ve en çok tercih edilen sistemlerle hizmet sunmaktayız.;

Projelere kurduğu bu sistemlerle şartlar ne olursa olsun müşteri ve sonuç odaklı, olarak Eğitimli personeli ile 29 Yıldır Dış Cephe Cam Temizlik Hizmeti vermektedir.

Firmamız sunduğu bu çalışmaları, müşteri memnuniyetini ve güven ilkesini kendine sürekli ilke edinerek sunmaktadır.


Güvenilir, Düşük Maliyetli, Kolay Yönetilebilir, Hızlı teknolojik iş çözümleri üreterek, müşteri memnuniyeti ve piyasa tanınırlığı yaratmak.

Kiralık iskele sektöründe destekleyicisi projelerde müşterilerimizin gerçek bir Çözüm Ortağı konumuna gelmek.


Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım