Çalık Holding / REFERANSLAR - Batem; Kiralık Mobil İskele, Motorlu Asma İskele, Cam Temizlik, Dış cephe sepet asma iskele hizmetleri..

REFERANSLAR

REFERANSLAR

Çalık Holding

Çalık Grubu'nun tekstil sektöründeki fabrika İnşaatlarını gerçekleştirmek üzere kurulan ve 15 yıldan kısa bir sürede Holding'in en büyük iştiraklerinden birine dönüşen Gap İnşaat, 1996 yılında yeniden yapılandırılarak iş geliştirme faaliyetlerine başlamıştır. İnşaat şektöründe dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük projeler gerçekleştirmiş olan Gap İnşaat, nitelikli iş gücü ve bilgi birikimi ile orta vadede petrol&gaz sektöründe büyüme hedefine uygun olarak ilerlemektedir. Uzun yıllar devam ettirdiği yenilikçi ve başarılı çalışmalarının karşılığını 2011 yılında da alan Şirket; Türkmenistan, Irak ve Katar başta olmak üzere petrol&gaz, hastane, altyapı projelerine odaklanmaya devam etmektedir.

Çalık Holding; Kullandığı Ürünler

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım