ADM İnşaat / İnşaat - Dekorasyon / REFERANSLAR - Batem; Kiralık Mobil İskele, Motorlu Asma İskele, Cam Temizlik, Dış cephe sepet asma iskele hizmetleri..

İnşaat - Dekorasyon

İnşaat - Dekorasyon

ADM İnşaat

Kurucuların tamamı inşaat, özellikle konut inşaatı alanında uzun yıllara dayalı deneyimlerini, birikimlerini yanyana getirdiler. Projeler firma bünyesinde üretilmektedir, ülkedeki ve dünyadaki yenilikler, gelişmeler titizlikle izlenerek üretilen projelerde özgünlük esas alınmaktadır. ADM, çeşitli yaşam projelerinde tüketicinin hayatını kolaylaştırmayı, bulunduğu bölgeye değer katmayı, güncel gelişmeler ışığında yüksek standartları yakalamayı hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak için statik sağlamlık ve estetik uygulama yapı önceliğimizi oluşturmuştur. Kendi içinde birbiriyle yarışan projelerimiz, bölgemizdeki diğer projelerle de olumlu bir rekabet içindedir. Konut, çarşı, ofis vb projelerimiz bölgedeki farklı yaşam alanları ve farklı ihtiyaçlara çağdaş ölçeklerde cevap vermekte, tüketici memnuniyetini, huzurlu yaşamı ve kazançlı yatırımı üst düzeye çıkarmaktadır. ADM, tüm ortakları, çalışanları ve müşterileriyle ahenkli bir yaşam birliği içinde, bugünün ve geleceğin sağlam, güvenlikli, güzel inşaat yapılarını istikrarlı bir biçimde üretmeye devam etmektedir. Aynı anlayışla, Ukrayna’daki şantiyemizin de bu yıl sonunda açılması programlanmıştır. ADM inşaat, yaşam çözümleri bayrağını, bilime ve tekniğe sadakat, hukuka ve çevreye saygı ilkelerinden sapmadan dalgalandırmakta, kurumsal yapısını müşteri memnuniyeti çerçevesinde gelişip güçlendirmeye devam etmektedir.

ADM İnşaat; Kullandığı Ürünler

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım